Vitoras technology s.r.o.

Rychlá navigace ⟶ HomePage ⟶ O společnosti

O společnosti

VITORAS technology s.r.o. je dodavatelská společnost působící v oblasti strojírenství. Své aktivity realizujeme především na českém, slovenském a polském trhu, kde vyhledáváme ty nejlepší nabídky pro naše zákazníky. Těžíme z dlouholetých zkušeností z oblasti přesné strojní výroby a dodávek pro strojní průmysl a díky tomu můžeme nabídnout kvalitní řešení přímo na míru. Naše obchodní, servisní, logistické a poradenské činnosti jsou nedílnou součástí naší nabídky.

Hodnoty, vize, strategie

VITORAS technology s.r.o. se specializuje na dodávky jednotlivých strojírenských dílů i komplexních řešení na míru pro zákazníka.

Hlavní hodnoty, které ctíme, jsou:

Termínové dodávky – sjednáváme termíny, které jsme schopni splnit. Hledáme vždy nejefektivnější řešení z časového, finančního i kvalitativního hlediska.

Jakost výrobků – zakázky realizujeme v nejvyšší možné kvalitě a neustále se snažíme o zlepšování všech souvisejících činností k dosažení maximální efektivity výrobního procesu.

Přesné zpracování – požadavky zákazníka dané ve výrobní dokumentaci plníme bez výhrad.

Spolehlivost – se svými zákazníky komunikujeme přímo, dotazy či problémy řešíme flexibilně, neseme odpovědnost za naše služby.

Naše vize se opírá o spokojenost zákazníků, která povede k dlouhodobé a vzájemně výhodné spolupráci. Chceme zajistit efektivitu a produktivitu našich služeb, využívat ty nejlepší místní zdroje pro realizaci dodávek (materiál, práci, logistiku) a přispívat tak k zajištění trvale udržitelného rozvoje.

Strategie naší společnosti stojí na dlouhodobých vztazích s našimi spokojenými zákazníky. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a díky tomu získávat stále náročnější zakázky a klienty. Chceme překračovat hranice – jednak pomyslné při realizaci větších a složitějších projektů, jednak geografické, při dodávání našich služeb do dalších regionů v rámci Evropy.

KDE NÁS NAJDETE?

NAŠE KANCELÁŘE

Oldřichovice 738

739 61 Třinec

www.vitoras.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

07489366

DIČ CZ 07489366

E-mail office@vitoras.cz

VITORAS technology s.r.o., Oldřichovice 738, 739 61 Třinec, 07489366, DIČ CZ 07489366